Опис товару: Твердосплавна пластина CNMG 120408-RK NC6315 KORLOY
Геометрія пластини - CNMG
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.8
Розмір пластини - 1204
Форма пластини - Ромб 80° (C)
Геометрія пластини - CNMG
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.8
Розмір пластини - 1204
Форма пластини - Ромб 80° (C)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Korloy |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | CNMG |
| Радіус | 0.8 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Обробка матеріалу | Чавун |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴

