Фрези з конічним хвостовиком застосовуються при підготовці глибоких канавок та різних пазів у металевих деталях. Конструктивно інструменти є тілом обертання з хвостовиком конусоподібного вигляду. Кріпляться ці різьблені інструменти по металу хвостовиком до верстата шпинделя у вертикальному положенні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Фреза |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр робочий | 7.2 мм |
| Довжина загальна | 100 мм |
| Довжина робочої частини | 15 мм |
| Кількість ріжучих граней | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴

