Фрези з конічним хвостовиком застосовуються при підготовці глибоких канавок та різних пазів у металевих деталях. Конструктивно інструменти є тілом обертання з хвостовиком конусоподібного вигляду. Кріпляться ці різьблені інструменти по металу хвостовиком до верстата шпинделя у вертикальному положенні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Вінницький інструментальний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Фреза |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр робочий | 14 мм |
| Довжина загальна | 110 мм |
| Довжина робочої частини | 25 мм |
| Кількість ріжучих граней | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴

