Свердлить практично будь-який матеріал
Особливо гострі, універсальні ріжучі кромки із спеціального твердого сплаву з алмазним шліфуванням.
Чисті та точні отвори навіть при поперемінному свердлінні у різних матеріалах
Особливо універсально застосовується
Буріння камерного каміння без ризику поломки
Точне свердління
Відмінні результати свердління металу
Повідомлення
Не підходить для ударного свердління, використовувати лише для обертання!
область застосування
Обертальне свердління в плитці, повнотілій цегли, черепиці, порожнистій цеглі, камені, мармурі, дереві, пластику, металі і т.д.
Установка вікон, свердління отворів в опалубці, свердління отворів в цегляних камерах для надійного кріплення дюбелів і т.д.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | Універсальний |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 6.5 мм |
| Довжина робочої частини | 250 мм |
| Загальна довжина | 310 мм |
| Кількість зубців | 2 шт. |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Довжина: | 310 мм |
| Матеріал | Твердий сплав |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴


