Свердло твердосплавне 1.6мм А ВК6М з ц/х праве монолітне СРСР
Діаметр, мм – 1.6
Довжина різальної частини (l), мм - 10
Довжина свердла (L), мм - 32
Напрямок різання - Правий
Робочий матеріал - По металу
Тип хвостовика - Циліндричний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 1.6 мм |
| Довжина робочої частини | 10 мм |
| Загальна довжина | 32 мм |
| Кількість зубців | 2 шт. |
| Діаметр хвостовика | 2 мм |
| Довжина: | 30 мм |
| Матеріал | Твердий сплав |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴

