Технічні характеристики кола:
- Розмір – 200×10×3×51мм;
- показник зернистості алмазного диска – АС4;
- співвідношення алмазного порошку – 160/125;
- органічна зв'язка – В2-01;
- відсоткове співвідношення алмазної крихти в ріжучій частині - 76%
- Форма кола – 12А2-45
- Розмір – 200×10×3×51мм;
- показник зернистості алмазного диска – АС4;
- співвідношення алмазного порошку – 160/125;
- органічна зв'язка – В2-01;
- відсоткове співвідношення алмазної крихти в ріжучій частині - 76%
- Форма кола – 12А2-45
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Львівський інструментальний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Заточний |
| Обробка матеріалу | Метал, Загартована сталь |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 200 мм |
| Діаметр внутрішній | 51 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Зернистість | 160 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 370 ₴




