Технічні характеристики круга:
- Розмір – 150х40х3х20х32мм;
- показник зернистості алмазного диска – АС4;
- співвідношення алмазного порошку – 100/80;
- органічна зв'язка – В2-01;
- відсоткове співвідношення алмазної крихти в різальній частині - 100%
- Форма круга – 12А2-45
- Розмір – 150х40х3х20х32мм;
- показник зернистості алмазного диска – АС4;
- співвідношення алмазного порошку – 100/80;
- органічна зв'язка – В2-01;
- відсоткове співвідношення алмазної крихти в різальній частині - 100%
- Форма круга – 12А2-45
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Призначення | Заточний |
| Обробка матеріалу | Метал, Загартована сталь |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Зернистість | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 805 ₴




