Застосування:
Заточування та доведення передньої поверхні зубів розгорток, цільних та збірних фрез, черв'ячних фрез, дискових пилок, протяжок та іншого інструменту з твердого сплаву.
Маркування:
- 125 – зовнішній діаметр
- 16 - загальна висота кола
- 4 - товщина алмазоносного шару
- 6 - ширина робочої частини (алмазоносного шару)
- 32 - посадка
- АС15 - Алмаз Синтетичний, 15 - показник міцності алмазного зерна
- 125/100 - розмір алмазного порошку в мікронах( верхнє сито 125, нижнє 100) або 120 Grit
- B1-13 - Бакелітова зв'язка (органічна)
- 76% - концентрація алмазного порошку в алмазоносному шарі
Заточування та доведення передньої поверхні зубів розгорток, цільних та збірних фрез, черв'ячних фрез, дискових пилок, протяжок та іншого інструменту з твердого сплаву.
Маркування:
- 125 – зовнішній діаметр
- 16 - загальна висота кола
- 4 - товщина алмазоносного шару
- 6 - ширина робочої частини (алмазоносного шару)
- 32 - посадка
- АС15 - Алмаз Синтетичний, 15 - показник міцності алмазного зерна
- 125/100 - розмір алмазного порошку в мікронах( верхнє сито 125, нижнє 100) або 120 Grit
- B1-13 - Бакелітова зв'язка (органічна)
- 76% - концентрація алмазного порошку в алмазоносному шарі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Львівський інструментальний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Заточний |
| Обробка матеріалу | Метал, Загартована сталь |
| Вид обробки | Шліфування |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Зернистість | 160 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴






