Інноваційний інструмент для загального, широкого застосування в сталях міцністю до 1200 Н/мм2 Нова розроблена геометрія, що поєднує ліву спіраль і спіральний вхід Оптимізоване, надійне видалення стружки Гомогенізована структура поверхні завдяки новітньому процесу обробки Відмінне видалення стружки Термін служби до 30 % довший, ніж у звичайних машинних мітчиків
Під час нарізання різьби необхідно додавати достатню кількість мастила та охолоджувальної рідини
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wurth |
| Страна производитель | Германия |
| Тип метчика | Чистовой |
| Назначение | Машинно-ручной |
| Профиль нарезаемой резьбы | Метрический |
| Диаметр | 5 мм |
| Шаг резьбы | 0.8 мм |
| Направление резьбы | Правая |
| Материал | Быстрорежущая сталь |
| Длина | 72 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 360 ₴


