Борфреза твердосплавна має полум'яний або факельний форму різця НX. Виготовлена з вольфрам-ванадієвого сплаву з нанесеними насічками. Вирізняється підвищеними різальними властивостями. Завдяки процесу рекристалізації (утворенню нових кристалів) твердосплавна головка має тривалий термін експлуатації.
Хвостовик із вуглецевої сталі у формі циліндра має діаметр 6 мм, може закріплюватися в ручному та стаціонарному шліфувальному інструменті.
Хвостовик із вуглецевої сталі у формі циліндра має діаметр 6 мм, може закріплюватися в ручному та стаціонарному шліфувальному інструменті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Борфреза |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Діаметр | 12 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Висота | 25 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴

