Конструкція зі спіральними канавками, ліва спіраль під кутом 8°, насамперед підходить для наскрізних отворів у всіх E-подібних та кольорових металах.
- Дизайн із закрученими канавками
- Ліва спіраль для максимальної концентричності та
надійність процесу.
область використання
- Особливо підходить для переривчастого різання, наприклад,
поздовжніх канавок та поперечних отворів.
- Оброблювані матеріали: Підходить для всіх чорних,
кольорових металів та сталі.
Діаметр різання (d1) – 2,20 мм
Діаметр валу (d2) – 4 мм
Довжина (l1) – 50 мм
Довжина різання (l2) – 12 мм
Довжина проекції (l3) – 22 мм
Кількість ріжучих кромок (Z) – 4 шт.
Діаметр кернового отвору – 2,10 мм
Норми - DIN 212 аналогічний
форма - б
різальний матеріал - VHM
поверхня - Без покриття
Форма канавки - Поворот ліворуч 8°
Форма валу - Циліндричний DIN 6535-HA
Допуск посадки – Н7
Глибина свердління макс. (D) - 8xD
Тип отвору - наскрізний отвір
Подання СОЖ - Зовнішній
- Дизайн із закрученими канавками
- Ліва спіраль для максимальної концентричності та
надійність процесу.
область використання
- Особливо підходить для переривчастого різання, наприклад,
поздовжніх канавок та поперечних отворів.
- Оброблювані матеріали: Підходить для всіх чорних,
кольорових металів та сталі.
Діаметр різання (d1) – 2,20 мм
Діаметр валу (d2) – 4 мм
Довжина (l1) – 50 мм
Довжина різання (l2) – 12 мм
Довжина проекції (l3) – 22 мм
Кількість ріжучих кромок (Z) – 4 шт.
Діаметр кернового отвору – 2,10 мм
Норми - DIN 212 аналогічний
форма - б
різальний матеріал - VHM
поверхня - Без покриття
Форма канавки - Поворот ліворуч 8°
Форма валу - Циліндричний DIN 6535-HA
Допуск посадки – Н7
Глибина свердління макс. (D) - 8xD
Тип отвору - наскрізний отвір
Подання СОЖ - Зовнішній
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Розгортка |
| Кількість зубів | 4 шт. |
| Діаметр | 2.2 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Висота | 50 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Клас точності | Н7 |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴

