Шліфувальна головка на керамічній зв'язці має напилення з зерна ельбору - матеріалу, що відзначається високою міцністю - 8000-10000 кгс/мм кв., поступаючись лише алмазу. Теплостійкість ельбору становить 1300-1500°C, перевищуючи ту ж характеристику алмазного зерна більш ніж у півтора рази.
Ельборовий шліфувальний круг відрізняється високою міцністю, зносостійкістю, інертний до хімічних речовин, не схильний до адгезії, дифузії та перегріву.
Назначення:
шліфування важкооброблюваних штампових, азотованих сплавів;
заточування та доведення інструментів з швидкорізальних інструментальних сталей;
чистова обробка високоточних деталей із жароміцних та високолегованих конструкційних сталей;
залишкове шліфування ходових гвинтів, що направляють станки, які піддають звичайний абразивний інструмент тепловим деформаціям.
Ельборовий шліфувальний круг відрізняється високою міцністю, зносостійкістю, інертний до хімічних речовин, не схильний до адгезії, дифузії та перегріву.
Назначення:
шліфування важкооброблюваних штампових, азотованих сплавів;
заточування та доведення інструментів з швидкорізальних інструментальних сталей;
чистова обробка високоточних деталей із жароміцних та високолегованих конструкційних сталей;
залишкове шліфування ходових гвинтів, що направляють станки, які піддають звичайний абразивний інструмент тепловим деформаціям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Головка |
| Тип профілю | Циліндричний |
| Область застосування | Сталь, Загартована сталь, Чавун |
| Матеріал | Ельбор |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Зернистість | 63 |
| Загальні | |
| Висота робочої частини | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 8 мм |
| Діаметр хвостовика | 34 мм |
| Висота хвостовика | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴

