Опис товару: Твердосплавна пластина SEHT 1204AFSN CWN31 WNT
Геометрія пластини - SEHT
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – фрезерна
Радіус при вершині, мм – 0.8
Розмір пластини – 1204
Форма пластини - Квадрат (S)
Геометрія пластини - SEHT
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – фрезерна
Радіус при вершині, мм – 0.8
Розмір пластини – 1204
Форма пластини - Квадрат (S)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Радіус | 0.8 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


Відправка з 08 квітня 2026