Опис товару: Твердосплавна пластина VCMR 160404 KCU25 KENNAMETAL
Геометрія пластини - VCMR
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.4
Розмір пластини - 1604
Форма пластини - Ромб 35° (V)
Геометрія пластини - VCMR
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.4
Розмір пластини - 1604
Форма пластини - Ромб 35° (V)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kennametal |
| Країна виробник | США |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | VCMT |
| Радіус | 0.4 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴



Відправка з 08 квітня 2026