Опис товару: Твердосплавна пластина VBMT 160404-VF CN2000 KORLOY
Геометрія пластини - VBMT
Матеріал пластини - Кераміка
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.4
Розмір пластини - 1604
Форма пластини - Ромб 35° (V)
Геометрія пластини - VBMT
Матеріал пластини - Кераміка
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.4
Розмір пластини - 1604
Форма пластини - Ромб 35° (V)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandvik Coromant |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | VBMT |
| Радіус | 0.4 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴



Відправка з 09 квітня 2026