Опис товару: Твердосплавна пластина DNMG150412-MP3 WPP10S WALTER Геометрія пластини - DNMG
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 1.2
Розмір пластини - 1504
Форма пластини - Ромб 55° (D)
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 1.2
Розмір пластини - 1504
Форма пластини - Ромб 55° (D)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | DNMG |
| Радіус | 1.2 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


Відправка з 09 квітня 2026