Описание товара: Твердосплавная пластина SDGT09T3AEN-F57 WXM35 WALTER
Геометрия пластины - SDGT
Материал пластины - Твердый сплав
Назначение пластины - Фрезерная
Радиус при вершине, мм - 0.8
Размер пластины - 09T3
Форма пластины - Прямокутна
Геометрия пластины - SDGT
Материал пластины - Твердый сплав
Назначение пластины - Фрезерная
Радиус при вершине, мм - 0.8
Размер пластины - 09T3
Форма пластины - Прямокутна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Радіус | 0.8 мм |
| Довжина | 9 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


Відправка з 09 квітня 2026