1А1R АОК 75х0.06х22х13мм М2-01 А63/50 СССР - круг плоский прямого профілю, для різання скла, мармуру, кварцу, кераміки, каменів, напівпровідникових матеріалів.
Застосування: різання твердих сплавів (зерно 250/200).
Застосування охолодження обов'язково!!!
Маркування:
- 75 — зовнішній діаметр
- 0.06 — ширина робочої частини (алмазійного шару)
- 22 — товщина алмазоносного шару
- 13 - посадка
- АС32 — Алмаз Синтетичний, 32 — міцний показник алмазного зерна
- 63/50 — розмір алмазного порошку в мікронах (верхнє сито 63, нижнє 50) або 320 Grit
- М2-01 — металева зв'язка
- 100% - концентрація алмазного порошку в алмазоносному шарі ( означає, що об'ємний вміст алмазного порошку в алмазонному шарі становить 25% від загального об'єму)
Застосування: різання твердих сплавів (зерно 250/200).
Застосування охолодження обов'язково!!!
Маркування:
- 75 — зовнішній діаметр
- 0.06 — ширина робочої частини (алмазійного шару)
- 22 — товщина алмазоносного шару
- 13 - посадка
- АС32 — Алмаз Синтетичний, 32 — міцний показник алмазного зерна
- 63/50 — розмір алмазного порошку в мікронах (верхнє сито 63, нижнє 50) або 320 Grit
- М2-01 — металева зв'язка
- 100% - концентрація алмазного порошку в алмазоносному шарі ( означає, що об'ємний вміст алмазного порошку в алмазонному шарі становить 25% від загального об'єму)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал, Загартована сталь |
| Вид обробки | Пазование, Шліфування |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 75 мм |
| Діаметр внутрішній | 13 мм |
| Товщина | 0.06 мм |
| Зернистість | 63 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴

