Стандартне коронкове свердло з високошвидкісної сталі для свердління великих наскрізних отворів до Ø 50 мм мобільними магнітними або стаціонарними свердлами у звичайній сталі до 850 Н/мм², деревині та кольорових металах, таких як алюміній, алюмінієві сплави та пластмаси.
Висока продуктивність і швидке свердління з тривалим терміном служби
На відміну від суцільного свердління, тут обробляється тільки тонке металеве кільце. Керн викидається через виштовхувальний штифт.
Попереднє свердління не потрібне, не утворюється задирок
Немає потреби в попередній і постобробці
Оптимізована геометрія різання
Довший термін служби порівняно з багатьма коронковими свердлами, доступними на ринку
Чистий шаблон свердління
Отвір з точністю допуску
Точне наведення, відсутність ковзання
Підходить для свердління внахлест. Безпроблемне свердління криволінійних поверхонь і труб.
Висока продуктивність і швидке свердління з тривалим терміном служби
На відміну від суцільного свердління, тут обробляється тільки тонке металеве кільце. Керн викидається через виштовхувальний штифт.
Попереднє свердління не потрібне, не утворюється задирок
Немає потреби в попередній і постобробці
Оптимізована геометрія різання
Довший термін служби порівняно з багатьма коронковими свердлами, доступними на ринку
Чистий шаблон свердління
Отвір з точністю допуску
Точне наведення, відсутність ковзання
Підходить для свердління внахлест. Безпроблемне свердління криволінійних поверхонь і труб.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Wurth |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Застосування коронки/пилки | Метал |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 20 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Максимальна довжина | 88 мм |
| Стан | Новий |
| Призначення | По металу |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴

