Державка токарна SDJCR 2525 K11 для пластин DC..11T3... права виробнича компанія SANDVIK
Висота державки(мм) - 25
Довжина державки(мм) - 150
Довжина загальна(мм) - 150
Задній кут пластини – 7° (N)
Виконання - Ліва
Ріжуча пластина - DC.. 11T3.. (ISO)
Спосіб кріплення пластини - S-тип (кріплення гвинтом)
Тип різця - Прохідний
Кут врізання - 93 ° (J)
Форма ріжучої пластини - Ромб 55 ° (D)
Ширина державки(мм) - 25
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandvik Coromant |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Різець |
| Геометрія | DCMT |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴



