Різець токарний різьбовий 20мм AVRC 20-3C для внутрішнього різьблення VARGUS
Діаметр державки, мм - 20
Довжина державки, мм - 180
Виконання - Правий
Мінімальний діаметр отвору, мм – 20
Ріжуча пластина – 16мм(3IR/16IR)
Тип різця - Різьбовий
Діаметр державки, мм - 20
Довжина державки, мм - 180
Виконання - Правий
Мінімальний діаметр отвору, мм – 20
Ріжуча пластина – 16мм(3IR/16IR)
Тип різця - Різьбовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vargus |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип комплектуючого | Державка |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Сталь, Кольоровий метал, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь |
| Довжина | 180 мм |
| Діаметр | 20 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Ріжуча пластина | 16 IR (ISO) |
| Форма ріжучої пластини | Різьбова |
| Довжина державки | 180 мм |
| Тип різця | Різьбовий |
| виконання | Правий |
| Діаметр державки | 20 мм |
| Мінімальний діаметр отвору | 23.4 мм |
| Спосіб кріплення пластини | S-system (кріплення гвинтом) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴


