Опис
Фрезерна кінцева твердосплавна головка 10.0мм VCA100L04.0A45-04S06 AH725 для обробки Сталі,Нержавіючої сталі,Чугун,Тверді матеріали,Алюміній,Кольорові метали,Суперсплави,Титан.
Фрезерна кінцева твердосплавна головка 10.0мм VCA100L04.0A45-04S06 AH725 для обробки Сталі,Нержавіючої сталі,Чугун,Тверді матеріали,Алюміній,Кольорові метали,Суперсплави,Титан.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Tungaloy |
| Країна виробник | Японія |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Пластик, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Діаметр робочий | 10 мм |
| Довжина загальна | 13 мм |
| Довжина робочої частини | 4 мм |
| Кут заточування | 45 град. |
| Кількість ріжучих граней | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴



Відправка з 07 квітня 2026