Різьбонакатні Плашки тип НП застосовуються для накатки зовнішньої правої різьби на деталях із вуглецевих сталей та латуні. Використовуються такі плашки на токарних, свердлильних станках, станках-автоматах, а також вручну.
Передбачено регулювання різьбонакатних роликів залежно від діаметра різьби, що накочується. Використання таких плашок забезпечує отримання метричної різьби 6 степені точності.
Діаметр: 4,0 мм
Крок різьблення: 0,7 мм
Кількість роликів у комплекті: 3 шт
Передбачено регулювання різьбонакатних роликів залежно від діаметра різьби, що накочується. Використання таких плашок забезпечує отримання метричної різьби 6 степені точності.
Діаметр: 4,0 мм
Крок різьблення: 0,7 мм
Кількість роликів у комплекті: 3 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Плашка розсувна |
| Призначення | Машинно-ручна |
| Тип зовнішньої поверхні | Круглий |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр нарізуваного різьблення | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Діаметр | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴


