Плашка виробництва Чехії
Застосовується для чорної та нержавіючої сталі.
Застосовується для чорної та нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Виробник | Narex |
| Тип | Плашка цілісна |
| Призначення | Машинно-ручна |
| Тип зовнішньої поверхні | Круглий |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр нарізуваного різьблення | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Діаметр | 38 мм |
| Висота | 14 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴

