Професіонал з алюмінію для обробки алюмінію та алюмінієвих сплавів із вмістом кремнію ≤ 10%. Також підходить для довгостружкових пластиків, цинку та міді.
Геометрія різу точно відповідає алюмінію
Зниження ризику утворення сколів на ріжучих кромках інструменту
Оптимізована мікрогеометрія
Дуже добре видалення стружки
Спіральний розріз та гладка поверхня з блискучою обробкою мінімізують налипання матеріалу та забезпечують дуже гарне видалення стружки.
Інструкції
Перед зворотним ходом мітчика потрібно повністю видалити спіральну вершину інструменту з отвору. Невиконання цієї вимоги може призвести до поломки різальних кромок або поломки інструменту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип мітчика | Чистовий |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 72 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴

