Інноваційний інструмент для загального, широкого застосування в сталях міцністю до 1200 Н/мм2 Нова розроблена геометрія, що поєднує ліву спіраль і спіральний вхід Оптимізоване, надійне видалення стружки Гомогенізована структура поверхні завдяки новітньому процесу обробки Відмінне видалення стружки Термін служби до 30 % довший, ніж у звичайних машинних мітчиків
Під час нарізання різьби необхідно додавати достатню кількість мастила та охолоджувальної рідини
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип мітчика | Чистовий |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 82 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴


