Довгий автоматичний мітчик для гайок з переливним хвостовиком для нарізання гайок для метричних різьб у сталі з міцністю до 800 Н/мм².
Довгий автоматичний мітчик для гайок з переливним хвостовиком для нарізання гайок для метричних різьб у сталі з міцністю до 800 Н/мм².
Тривалий термін служби
Дуже довгий хід (приблизно 2/3 довжини різьби) і до 4 разів більша кількість зубів порівняно зі звичайними машинними мітчиками
Спеціально для обробки гайок
Геометрія канавки та різьби була спеціально розроблена для обробки гайок.
Довгий автоматичний мітчик для гайок з переливним хвостовиком для нарізання гайок для метричних різьб у сталі з міцністю до 800 Н/мм².
Тривалий термін служби
Дуже довгий хід (приблизно 2/3 довжини різьби) і до 4 разів більша кількість зубів порівняно зі звичайними машинними мітчиками
Спеціально для обробки гайок
Геометрія канавки та різьби була спеціально розроблена для обробки гайок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guhring |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип мітчика | Чистовий |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 180 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴

