Різці розточувальні державні зі швидкорізальної сталі (цілісні), ГОСТ 10044-73
Призначені для використання у спеціальних державках для розточування отворів на універсальних верстатах токарних. Використовуються в інструментальних наладках револьверних верстатів, токарних автоматів або напівавтоматів, а також для оснащення борштангів та розточувальних головок до верстатів. Перевага перед звичайними розточувальними різцями - мають велику жорсткість.
Різці виконані цілком із швидкорізальної сталі.
Різці повинні виготовлятися таких типів:
1 - різці для прямого кріплення;
2 - упорні різці для прямого кріплення;
3 - різці для косого кріплення під кутом 45 °;
4 – різці для косого кріплення під кутом 60°.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Різець |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Тип торця | Прямий |
| Довжина | 38 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 10 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴


