Стандартне свердло для виготовлення отворів центрування відповідно до DIN 333
Форма A, правостороннє різання
Без захисної фаски
З прямими поверхнями
Кут зінку 60°
Допуск Ø на хвостовику: h9 згідно з DIN 7160
Діаметр (Ø(d1)) - 1,6 мм
Довжина (l1) – 35 мм
Діаметр хвостовика ((Ø)d2) - 4 мм
Кут зенковки - 60°
Форма - A
Виконання – Праворіж.
Форма A, правостороннє різання
Без захисної фаски
З прямими поверхнями
Кут зінку 60°
Допуск Ø на хвостовику: h9 згідно з DIN 7160
Діаметр (Ø(d1)) - 1,6 мм
Довжина (l1) – 35 мм
Діаметр хвостовика ((Ø)d2) - 4 мм
Кут зенковки - 60°
Форма - A
Виконання – Праворіж.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hahn+Kolb |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Ступінчасте свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 1.6 мм |
| Довжина робочої частини | 2.6 мм |
| Загальна довжина | 35 мм |
| Кут заточування | 60 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴

