Мітчик гайковий M8 x 1,25 мм DIN 357 (2/3хL2) 6h GSR 03399230 з подовженим хвостовиком для робіт у важкодоступних місцях. Виготовлений із якісної швидкорізальної сталі з додаванням кобальту HSSE (аналог М35, Р6М5К5, HSS Co). Призначений для нарізування основного гайкового метричного різьблення в заготовках з нержавіючої, легованої та нелегованої сталі з межею міцності до 1000 Н/мм², кольорових (латунь, мідь, алюміній, цинк), чорних (чавун) металів, пластику. Рекомендуємо придбати додатково свердло для створення отвору під мітчик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GSR |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип мітчика | Чистовий |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 125 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴

