Опис
Головки шліфувальні циліндричні (AW) використовуються як на промислових верстатах, так і в ручних шліфувальних машинках.
Застосовуються для внутрішліфувальних операцій, а також для абразивної обробки фасонних поверхонь штампів, прес-форм,
зачищення відливок, зварних конструкцій, шліфування виробів з різних марок сталі, чавуну, кольорових металів, природного і штучного каменю, скла, порцеляни.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | TYROLIT |
| Страна производитель | Австрия |
| Назначение | Шлифовальный |
| Обработка материала | Металл, Чугун, Нержавеющая сталь, Закаленная сталь |
| Вид обработки | Шлифование, Зачистной |
| Диаметр внешний | 63 мм |
| Основные | |
| Область применения | Сталь, Чугун, Алюминий, Медь, Латунь, Бронза, Нержавеющая сталь, Закаленная сталь, Металл |
| Тип | Бур |
| Общие | |
| Высота | 20 мм |
| Единица измерения | Штука |
| Диаметр | 63 мм |
Информация для заказа
- Цена: 80 ₴

