Абразивна головка з рожевого корунду, призначена для універсального застосування на сталі та литих сталевих виробах.
Тривалий термін служби та низький знос інструменту завдяки зносостійкому зерну та твердій, стабільній за розмірами зв'язці.
Висока стабільність кромки для економічного використання на машинах із низькошвидкісним приводом.
Повідомлення
При використанні цього інструменту необхідно використовувати відповідні засоби захисту, такі як захисні окуляри, засоби захисту слуху, маса пилу та захисні рукавички. Дотримуйтесь рекомендацій щодо швидкості обертання шпинделя (n) та швидкості різання (Vc) для оброблюваного матеріалу, а також призначення інструменту/матеріалу в оглядових таблицях. При використанні подовжувачів для приводних шпинделів зазначені швидкості обертання шпинделя та швидкості різання повинні бути значно знижені з міркувань безпеки, щоб запобігти вигину хвостовика. Перед використанням переконайтеся, що привод інструменту ідеально концентричний і правильно затиснутий. Незалежно від довжини хвостовика інструменту, довжина затиску повинна становити не менше ніж 10 мм!
Для безпечного використання шліфувальних інструментів, будь ласка, дотримуйтесь наступних інструкцій:
Шліфувальні насадки розраховані на максимальну швидкість периферії 50 м/с. Максимально допустимі швидкості для різних довжин та діаметрів хвостовика вказані в стандарті DIN 69170 на основі EN 12413. У кожній упаковці додається інструкція із зазначенням максимально допустимих швидкостей для інструменту. Ці значення необхідно суворо дотримуватись, щоб запобігти вигину хвостовика під час роботи.
Інструменти тендітні. Тому з ними необхідно поводитися та транспортувати їх з обережністю. Зберігати інструменти слід таким чином, щоб вони не зазнавали механічних впливів або шкідливого впливу навколишнього середовища.
Не використовуйте пошкоджені або зламані шліфувальні штифти.
Підходить для використання на верстатах з гнучкими валами та на прямошліфувальних верстатах. Для шліфування кромок та видалення задирок на сталевих конструкціях та сталевих виливках, видалення задирок та шліфування фасок при підготовці зварних швів та фінішній обробці зварних з'єднань.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Вид обробки | Шліфування, Зачистний |
| Діаметр зовнішній | 13 мм |
| Основні | |
| Сфера застосування | Сталь, Чавун, Алюміній, Мідь, Латунь, Бронза, Неіржавка сталь, Загартована сталь, Метал |
| Тип | Бур |
| Загальні | |
| Висота | 20 мм |
| Одиниця вимірювання | Штука |
| Діаметр | 13 мм |
- Ціна: 140 ₴


