Твердосплавное сверло WALTER TITEX
Групи матеріалів ISO P, M, K, N, S, H, O
Сфери використання: загальне машинобудування, виготовлення форм і штампів, енергетика та автомобільна промисловість
Можна використовувати з емульсією, маслом і MQL
Високопродуктивне свердло для глибоких отворів з широким діапазоном застосування. Особливо підходить для сталей, включаючи нержавіючі сталі, чавун, кольорові метали. З 4 полями для чудової якості отворів та вирівнювання. Зі спеціальною геометрією та поверхнею з низьким коефіцієнтом тертя. Для глибоких отворів діаметром без насічки.
Діаметр, мм – 6.8
Довгий переріз (l), мм – 43
Довге свердло (L), мм - 91
Направление резания - праве
Робочий матеріал - універсальне
Наконечник хвостовика – циліндричний
Групи матеріалів ISO P, M, K, N, S, H, O
Сфери використання: загальне машинобудування, виготовлення форм і штампів, енергетика та автомобільна промисловість
Можна використовувати з емульсією, маслом і MQL
Високопродуктивне свердло для глибоких отворів з широким діапазоном застосування. Особливо підходить для сталей, включаючи нержавіючі сталі, чавун, кольорові метали. З 4 полями для чудової якості отворів та вирівнювання. Зі спеціальною геометрією та поверхнею з низьким коефіцієнтом тертя. Для глибоких отворів діаметром без насічки.
Діаметр, мм – 6.8
Довгий переріз (l), мм – 43
Довге свердло (L), мм - 91
Направление резания - праве
Робочий матеріал - універсальне
Наконечник хвостовика – циліндричний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YG-1 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип | Свердло |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Кількість зубів | 2 шт. |
| Діаметр | 6.8 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴


