Ящик для інструменту 21,5 л AEG 21TB 4932471879 обладнаний широкою ручкою, яка забезпечує зручність перенесення за нерівномірної завантаженості.
Для зберігання дрібниць усередині є лоток із поділом на окремі секції. Зовні пластик покритий спеціальним вологовідштовхувальним складом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | AEG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Ящик переносний |
| Матеріал | Пластмаса |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 662 мм |
| Ширина | 334 мм |
| Висота | 290 мм |
| Вага | 4.46 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴



