12R4 ― Кола шліфувальні прямого профілю
125 ― Діаметр зовнішній (D), мм
13 ― Товщина (T), мм
3 ― Ширина алмазного шару (W), мм
2 ― Товщина алмазного шару (X), мм
25 ― Кут скосу (α), град.
32 ― Посадковий отвір (H), мм
АС4 - Форма алмазних зерен у вигляді кристалів та зростків
160/125 - зернистість у мікронах, мкм
100% - нормальний вміст алмазів (
В2-01 ― Органічна зв'язка алмазного шару
П ― Тип виготовлення основи ― Пресований метал
Кількість штук в упаковці ― 1 шт.
СТАНДАРТ - Алмазні та CBN кола на органічній та металевій зв'язках, як правило зі 100% вмістом алмазів (рівновидалене розташування алмазів, при якому вони заповнюють 25% об'єму абразивного шару, питома вага 4,4 ct на 1см3 об'єму), призначені для е широко застосовуються у більшості виробничих процесів на промислових підприємствах та у професійній діяльності. Мають оптимальне співвідношення ціна/ресурс.
Кола алмазні шліфувальні 12R4 (D*W*X*T*H)
Застосовуються для:
- заточування та доведення передньої поверхні зубів розгорток, фрез, черв'ячних фрез, дискових пилок, протяжок та іншого інструменту.
Для обробки інструменту із твердого сплаву робочий шар виготовляється з алмазних шліфпорошків та мікропорошків.
Для обробки інструменту з швидкорізальних сталей робочий шар виготовляється із шліфпорошків та мікропорошків кубічного нітриду бору (CBN).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Країна виробник | Україна |
| Обробка матеріалу | Метал, Загартована сталь |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Зернистість | 160 |
- Ціна: 592 ₴



