Технічні характеристики кола:
- розмір - 150х40х20х3х32мм;
- показник зернистості алмазного диска – АС4;
- співвідношення алмазного порошку – 160/125;
- органічна зв'язка – В2-01;
- відсоткове співвідношення алмазної крихти в різальній частині - 100%
- Форма кола – 12А2-45
- розмір - 150х40х20х3х32мм;
- показник зернистості алмазного диска – АС4;
- співвідношення алмазного порошку – 160/125;
- органічна зв'язка – В2-01;
- відсоткове співвідношення алмазної крихти в різальній частині - 100%
- Форма кола – 12А2-45
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Полтавський алмазний завод |
| Призначення | Заточний |
| Обробка матеріалу | Метал, Загартована сталь |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Зернистість | 160 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 805 ₴




