Застосування:
Заточування та доведення передньої поверхні зубів розгорток, цільних та збірних фрез, черв'ячних фрез, дискових пилок, протяжок та іншого інструменту з твердого сплаву.
Маркування:
- 125 - зовнішній діаметр
- 16 - загальна висота кола
- 2 - товщина алмазоносного шару
- 10 - ширина робочої частини (алмазоносного шару)
- 32 - посадка
- АС4 - Алмаз Синтетичний, 4 - показник міцності алмазного зерна
- 160/125 - розмір алмазного порошку в мікронах( верхнє сито 160, нижнє 125) або 150 Grit
- B2-01 - Бакелітова зв'язка (органічна)
- 75% - концентрація алмазного порошку в алмазоносному шарі (означає, що об'ємний вміст алмазного порошку в алмазоносному шарі становить 25% від загального обсягу)
- БАЗІС-алмазні круги на органічній зв'язці з вигідною ціновою пропозицією на ринку, призначений для одиничного та дрібносерійного виробництва.
Заточування та доведення передньої поверхні зубів розгорток, цільних та збірних фрез, черв'ячних фрез, дискових пилок, протяжок та іншого інструменту з твердого сплаву.
Маркування:
- 125 - зовнішній діаметр
- 16 - загальна висота кола
- 2 - товщина алмазоносного шару
- 10 - ширина робочої частини (алмазоносного шару)
- 32 - посадка
- АС4 - Алмаз Синтетичний, 4 - показник міцності алмазного зерна
- 160/125 - розмір алмазного порошку в мікронах( верхнє сито 160, нижнє 125) або 150 Grit
- B2-01 - Бакелітова зв'язка (органічна)
- 75% - концентрація алмазного порошку в алмазоносному шарі (означає, що об'ємний вміст алмазного порошку в алмазоносному шарі становить 25% від загального обсягу)
- БАЗІС-алмазні круги на органічній зв'язці з вигідною ціновою пропозицією на ринку, призначений для одиничного та дрібносерійного виробництва.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Заточний |
| Обробка матеріалу | Метал, Загартована сталь |
| Вид обробки | Шліфування |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Зернистість | 160 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴






