Сухий наждачний папір для попереднього шліфування необробленої хвойної та листяної деревини, МДФ, OSB та шпонованих плит, а також фанери.
форму - трикутник
Розмірний трикутний наждачний папір - 90х90х90 мм
шаблон отвору - 6 отворів
зернистість - P120
система кріплення - липучка Velcro
Матеріал абразивний - оксид алюмінію (корунд)

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шліфувальний трикутний лист |
| Тип основи | Папір |
| Градація | P120 |
| Область застосування | Дерево |
| Матеріал | Корунд |
| Зернистість | 120 |
| Загальні | |
| Діаметр | 90 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 90 мм |
| Упаковка | Без упаковки |
| Одиниця виміру | Штука |
| Кількість в упаковці | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 ₴

