Для обробки шпону та масивної деревини, шліфування крайок і полиць, а також плоских деталей.
відкритий розкид
- Агресивне початкове та стійке шліфування
- Рівномірний малюнок шліфування без подряпин
- Дуже гарна обробка та крута огранка
- Відсутність розриву зерна
- Тривалий термін служби
- Вивіз великого матеріалу
форму - трикутник
Розмірний трикутний наждачний папір - 100х147х147 мм
шаблон отвору - 7 отворів
зернистість - P150
система кріплення - липучка Velcro
Матеріал абразивний - оксид алюмінію (корунд)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шліфувальний трикутний лист |
| Тип основи | Папір |
| Градація | P150 |
| Область застосування | Дерево |
| Матеріал | Корунд |
| Зернистість | 150 |
| Загальні | |
| Діаметр | 147 мм |
| Довжина | 147 мм |
| Ширина | 147 мм |
| Висота | 100 мм |
| Упаковка | Без упаковки |
| Одиниця виміру | Штука |
| Кількість в упаковці | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 ₴


