Для обробленої і необробленої твердої і м'якої деревини, наповнювачів і наповнювачів, пластмас, гіпсокартону, фарб, твердих і м'яких систем фарбування, мінеральних матеріалів (штучний камінь).
Шліфувальний пил видаляється ретельно по всій поверхні
Відсутність забивання, висока продуктивність шліфування, тривалий термін служби, рівномірний малюнок шліфування
Робота без пилу та тіні
Економія часу та коштів
Коротший час шліфування та ефективна робота завдяки продуктивності шліфування, яка до чотирьох разів перевищує продуктивність звичайних перфорованих абразивів
Відсутність забивання абразиву
Схема отворів оптимізована відповідно до матеріалу та кількості пилу.
сфера використання
Superpad wood можна використовувати універсально, з відведенням пилу або без нього.
сфера использования
Superpad wood можно использовать универсально, с отводом пыли или без нее.
форму - трикутник
Розмірний трикутний наждачний папір - 93х93х93мм
шаблон отвору - універсальний(мульті)
зернистість - P180
система кріплення - липучка Velcro
Матеріал абразивний - оксид алюмінію (корунд)
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шліфувальний трикутний лист |
| Тип основи | Папір |
| Градація | P180 |
| Область застосування | Дерево, Камінь, Гіпс, Пластик, Фарба, Шпаклівка, Грунтовка |
| Матеріал | Корунд |
| Зернистість | 180 |
| Загальні | |
| Діаметр | 93 мм |
| Довжина | 93 мм |
| Ширина | 93 мм |
| Висота | 93 мм |
| Упаковка | Без упаковки |
| Одиниця виміру | Штука |
| Кількість в упаковці | 10 |
- Ціна: 10 ₴

