Закривання навколо
- Гладке шліфування
- відсутність слідів від тріскотіння на заготовці
- напрям незалежний
- Висока стійкість до розриву
- Повне смоляне з’єднання
- Тривалий термін служби
Повідомлення
Максимальна кількість обертів: 2800 об/хв
сфера використання
Ідеально підходить для поверхневого шліфування, легкого видалення задирок і видалення нагару
Матеріали для обробки:
Сталь, кована сталь, ковкий чавун, сірий чавун, вуглецева сталь, сталь глибокої витяжки, сталева смуга, цинкове лиття під тиском, кольорові метали, Cr-Ni та інші нержавіючі сталі, а також дерево та пластмаси.
діаметр х ширина - 90 х 100 мм
швидкість макс. - 2800 U/min
Матеріал абразивний - Оксид алюмінію (корунд)
- Гладке шліфування
- відсутність слідів від тріскотіння на заготовці
- напрям незалежний
- Висока стійкість до розриву
- Повне смоляне з’єднання
- Тривалий термін служби
Повідомлення
Максимальна кількість обертів: 2800 об/хв
сфера використання
Ідеально підходить для поверхневого шліфування, легкого видалення задирок і видалення нагару
Матеріали для обробки:
Сталь, кована сталь, ковкий чавун, сірий чавун, вуглецева сталь, сталь глибокої витяжки, сталева смуга, цинкове лиття під тиском, кольорові метали, Cr-Ni та інші нержавіючі сталі, а також дерево та пластмаси.
діаметр х ширина - 90 х 100 мм
швидкість макс. - 2800 U/min
Матеріал абразивний - Оксид алюмінію (корунд)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VSM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шліфувальна стрічка |
| Тип основи | Тканина |
| Градація | Р40 |
| Область застосування | Дерево, Сталь, Чавун, Алюміній, Мідь, Латунь, Бронза, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Матеріал | Алюмінію оксид |
| Зернистість | 40 |
| Загальні | |
| Діаметр | 90 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 100 мм |
| Одиниця виміру | Штука |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴

