Закривається навколо
- гладке шліфування
- немає слідів від тріску на заготівці
- напрямок незалежний
- висока стійкість до розриву
- Повне смоляне з'єднання
- тривалий термін експлуатації
Повідомлення
Максимальна кількість обертів: 2800 об/хв
сфера використання
Ідеально підходить для поверхневого шліфування, легкого видалення задирок і видалення нагару.
Матеріали для обробки:
Сталь, кована сталь, ковкий чавун, сірий чавун, вуглецева сталь, сталь глибокої витяжки, сталева смуга, цинкове лиття під тиском, кольорові метали, Cr-Ni та інші неіржавкі сталі, а також дерево та пластмаси.
діаметр х ширина — 90 х 100 мм
швидкість макс. - 2800 U/min
Матеріал абразивний — Оксид алюмінію (корунд)
- гладке шліфування
- немає слідів від тріску на заготівці
- напрямок незалежний
- висока стійкість до розриву
- Повне смоляне з'єднання
- тривалий термін експлуатації
Повідомлення
Максимальна кількість обертів: 2800 об/хв
сфера використання
Ідеально підходить для поверхневого шліфування, легкого видалення задирок і видалення нагару.
Матеріали для обробки:
Сталь, кована сталь, ковкий чавун, сірий чавун, вуглецева сталь, сталь глибокої витяжки, сталева смуга, цинкове лиття під тиском, кольорові метали, Cr-Ni та інші неіржавкі сталі, а також дерево та пластмаси.
діаметр х ширина — 90 х 100 мм
швидкість макс. - 2800 U/min
Матеріал абразивний — Оксид алюмінію (корунд)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шліфувальна стрічка |
| Тип основи | Тканина |
| Градація | P100 |
| Область застосування | Дерево, Сталь, Чавун, Алюміній, Мідь, Латунь, Бронза, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Матеріал | Алюмінію оксид |
| Зернистість | 100 |
| Загальні | |
| Діаметр | 100 мм |
| Довжина | 314 мм |
| Висота | 100 мм |
| Одиниця виміру | Штука |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴

