Використовується з надувними або розжимними валиками(барабанами) 100х100мм.
- Посилений нейлоновий абразивний фліс з голчастою тканинною підкладкою
- Висока стійкість до розриву, рівномірний малюнок шліфування, водонепроникність і низька розтяжність
Повідомлення
Максимальна кількість обертів: 2800 об/хв
сфера використання
Сатинування, матування, полірування, видалення нальоту, усунення дефектів (незначних подряпин) і вирівнювання поверхонь.
Матеріали для обробки:
Нержавіюча сталь, сталь, латунь, мідь, алюміній, дерево та пластик
Інструкції
На високих швидкостях грубе зерно виглядає більш дрібним, на низьких – дрібне зерно більш грубим.
Використовувати інструменти з низьким контактним тиском.
ширина х діаметр - 100 мм х 100 мм
виконання - фінішна
Колір - сіра
градація - P400
- Посилений нейлоновий абразивний фліс з голчастою тканинною підкладкою
- Висока стійкість до розриву, рівномірний малюнок шліфування, водонепроникність і низька розтяжність
Повідомлення
Максимальна кількість обертів: 2800 об/хв
сфера використання
Сатинування, матування, полірування, видалення нальоту, усунення дефектів (незначних подряпин) і вирівнювання поверхонь.
Матеріали для обробки:
Нержавіюча сталь, сталь, латунь, мідь, алюміній, дерево та пластик
Інструкції
На високих швидкостях грубе зерно виглядає більш дрібним, на низьких – дрібне зерно більш грубим.
Використовувати інструменти з низьким контактним тиском.
ширина х діаметр - 100 мм х 100 мм
виконання - фінішна
Колір - сіра
градація - P400
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шліфувальна стрічка |
| Тип основи | Тканина |
| Градація | P400 |
| Область застосування | Дерево, Сталь, Чавун, Алюміній, Мідь, Латунь, Бронза, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Матеріал | Алюмінію оксид |
| Зернистість | 400 |
| Загальні | |
| Діаметр | 100 мм |
| Довжина | 314 мм |
| Висота | 100 мм |
| Одиниця виміру | Штука |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴

