Використовується з надувними або розжимними валиками(барабанами) 100х100мм
Для шліфування, полірування (фінішного шліфування) та видалення окаліни.
Висока адаптивність і постійна якість поверхні на профільованих заготовках
Напівгнучка X-pad
Агресивне шліфування, низька висота від вершини до заходу, значно довший термін служби, дуже тонкий малюнок шліфування
Рівномірна структура зерен у тривимірній структурі піраміди
Дуже класний крий, без зміни кольору матеріалу
Низька температура помелу за рахунок активних подрібнюючих добавок
Trizact є зареєстрованою торговою маркою 3M
сфера використання
Матеріали, що підлягають обробці: нержавіюча сталь, корозійно-, кислото- та жаростійка сталь (високолегована), сталь і кольорові метали
нструкції
На високих швидкостях грубе зерно виглядає більш дрібним, на низьких – дрібне зерно більш грубим.
використовувати інструменти з низьким контактним тиском; сильний контактний тиск призводить до передчасного зносу.
Якщо видалення стружки недостатнє, не збільшуйте контактний тиск, а використовуйте більш грубе зерно.
діаметр х ширина - 100х100 мм
виконання - A65
Матеріал абразивний - оксид алюмінію
матеріал-носія - Напівгнучка X-pad
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Тип | Шліфувальна стрічка |
| Тип основи | Тканина |
| Градація | P120 |
| Область застосування | Дерево, Сталь, Чавун, Алюміній, Мідь, Латунь, Бронза, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Матеріал | Алюмінію оксид |
| Зернистість | 120 |
| Загальні | |
| Діаметр | 100 мм |
| Довжина | 314 мм |
| Висота | 100 мм |
| Одиниця виміру | Штука |
- Ціна: 170 ₴


