Міцна поліефірна тканина
Висока стійкість до розриву
Повне смоляне з’єднання
Тривалий термін служби
Відкрите подвійне розсіювання оксиду алюмінію цирконію (електростатичний)
Висока, агресивна ріжуча здатність, холодний зріз і ефект самозагострення навіть при середніх навантаженнях.
Повідомлення
Максимальна кількість обертів: 2800 об/хв
сфера використання
Зняття задирок литих, кованих і штампованих деталей, кругове шліфування прутків і труб, торцеве шліфування квадратного матеріалу і шліфування зварних швів.
Матеріали, що підлягають обробці: корозійностійкі та жароміцні сталі (нержавіюча сталь), вуглецеві сталі, кована сталь, кольорові метали, хромові та нікелеві сплави, сірий чавун.
діаметр х ширина - 100 х 100 мм
швидкість макс. - 2800 U/min
градація - 40
Матеріал абразивний - глинозем цирконію
Висока стійкість до розриву
Повне смоляне з’єднання
Тривалий термін служби
Відкрите подвійне розсіювання оксиду алюмінію цирконію (електростатичний)
Висока, агресивна ріжуча здатність, холодний зріз і ефект самозагострення навіть при середніх навантаженнях.
Повідомлення
Максимальна кількість обертів: 2800 об/хв
сфера використання
Зняття задирок литих, кованих і штампованих деталей, кругове шліфування прутків і труб, торцеве шліфування квадратного матеріалу і шліфування зварних швів.
Матеріали, що підлягають обробці: корозійностійкі та жароміцні сталі (нержавіюча сталь), вуглецеві сталі, кована сталь, кольорові метали, хромові та нікелеві сплави, сірий чавун.
діаметр х ширина - 100 х 100 мм
швидкість макс. - 2800 U/min
градація - 40
Матеріал абразивний - глинозем цирконію
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шліфувальна стрічка |
| Тип основи | Тканина |
| Градація | Р40 |
| Область застосування | Дерево, Сталь, Чавун, Алюміній, Мідь, Латунь, Бронза, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Зернистість | 40 |
| Загальні | |
| Діаметр | 100 мм |
| Довжина | 314 мм |
| Висота | 100 мм |
| Одиниця виміру | Штука |
| Кількість в упаковці | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴

