337DC Trizact™ Шліфувальні стрічки 3M™. Шліфувальні стрічки 3М CF01A на напівтвердій тканинній основі з новим структурованим абразивним матеріалом 3М Trizact CF з оксидом алюмінію на синтетичній зв'язці для обробки литих та кованих виробів. Вони призначені для видалення окалини, слідів верстатної обробки та інших дефектів, а також вирівнювання структури поверхні виробу. Унікальні властивості матеріалу Trizact CF забезпечують відмінну якість поверхні навіть на етапах грубої обробки. Шліфстрічки Trizact CF підходять для обробки нержавіючої сталі, хрому, кобальту, нікелевих сплавів, алюмінію та титану.
діаметр х ширина - 78х80 мм
виконання - A160(P120)
Матеріал абразивний - оксид алюмінію
матеріал-носія - Напівгнучка X-pad
діаметр х ширина - 78х80 мм
виконання - A160(P120)
Матеріал абразивний - оксид алюмінію
матеріал-носія - Напівгнучка X-pad
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 3М |
| Країна виробник | США |
| Тип | Шліфувальна стрічка |
| Тип основи | Тканина |
| Градація | P120 |
| Область застосування | Сталь, Чавун, Алюміній, Мідь, Латунь, Бронза, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Метал |
| Матеріал | Алюмінію оксид |
| Зернистість | 120 |
| Загальні | |
| Діаметр | 78 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Висота | 80 мм |
| Одиниця виміру | Штука |
| Кількість в упаковці | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴



