ZEBRA ® — бренд преміум-класу професійного ручного інструменту від WÜRTH
Кількість деталей в асортименті/комплекті - 35 шт
Вага продукту (за штуку) - 3685г
Кількість деталей в асортименті/комплекті - 35 шт
Вага продукту (за штуку) - 3685г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Тип ключа | односторонній |
| Розмір min | 4 мм |
| Розмір max | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.685 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 690 ₴

