Державка токарна DSSNL 2525-M12 під пластину SN... 1204.. ліва виробництва компанії ISCAR
Висота державки, мм - 25
Довжина державки, мм - 150
Довжина загальна, мм – 150
Задній кут пластини – 0° (N)
Виконання - Лівий
Ріжуча пластина – SNM. 1204.. (ISO)
Спосіб кріплення пластини - T/D-тип (верхній подвійний притиск)
Тип різця - Прохідний
Кут врізання - 45° (S)
Форма ріжучої пластини – Квадрат (S)
Ширина державки, мм - 25
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iscar |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Стан | Новий |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 25 мм |
| Тип | Різець |
| Геометрія | CNMG |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 915 ₴


