Державка токарна DWLNR 1616 H06 для пластин WNM. 0604../06T3.. права виробництва компанії Vorgen
Висота державки(мм) - 16
Довжина державки(мм) - 100
Довжина загальна(мм) - 100
Задній кут пластини – 0° (N)
Виконання - Правий
Ріжуча пластина – WNM. 0604.. (ISO)
Спосіб кріплення пластини - T/D-тип (верхній подвійний притиск)
Тип різця - Прохідний
Кут врізання - 95° (L)
Форма ріжучої пластини - Ломаний трикутник (W)
Ширина державки(мм) - 16
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorgen |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Різець |
| Геометрія | WNMG |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 16 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 380 ₴




