Різець токарний канавковий відрізний BKTR-JK-1212-2C-T15 під пластину MGM. 200 (KORLOY) державка VORGEN
Висота державки, мм - 12
Глибина канавки, мм – 15
Довжина державки, мм - 100
Виконання - Правий
Ріжуча пластина – MGM. 200 (KORLOY)
Тип різця - Канавковий відрізний
Форма ріжучої пластини - Канева / Відрізна
Ширина державки, мм - 12
Висота державки, мм - 12
Глибина канавки, мм – 15
Довжина державки, мм - 100
Виконання - Правий
Ріжуча пластина – MGM. 200 (KORLOY)
Тип різця - Канавковий відрізний
Форма ріжучої пластини - Канева / Відрізна
Ширина державки, мм - 12
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorgen |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип комплектуючого | Державка |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Сталь, Кольоровий метал, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Ріжуча пластина | MGM. 200 (KORLOY) |
| Форма ріжучої пластини | Відрізна / Канавочная |
| Ширина державки | 12 мм |
| Довжина державки | 100 мм |
| Тип різця | Канавочный відрізний |
| виконання | Правий |
| Глибина канавки | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 790 ₴

